Support

FAQ

settings.tab.title.demo

מה הלו"ז בקורס?


בשדה התעופה יחכה לכם המלווה הישראלי שלנו. נגיע לאתר בשעות הלילה ונתמקם בחדרים אשר ב Hotel Lukashansl (על בסיס שניים-שלושה בחדר). בבוקר נצא להשכיר ציוד למי שצריך ומשם ליום הגלישה הראשון בקורס שמתמקד ברענון והסרת חלודה. לוח הזמנים הכללי במהלך עשרת ימי הקורס: 09:00-14:30 - רכישת מיומניות גלישה והדרכה על ההר עם המדריך האוסטרי. 14:30-17:00 - גלישה חופשית, חזרה למלון, זמן התארגנות. 17:00-19:45 - למידה עיונית, ניתוח סרטוני גלישה מיום האימונים ועוד... 19:45 - ארוחת ערב וזמן חופשי היום השישי לקורס מוגדר יום חופש - למנוחה, לגלישה חופשית, שופיניג ואימונים נוספים למי שצריך. בשלושת הימים האחרונים לקורס נערכים מבחנים עיוניים, מבחן הדרכה ומבחני גלישה מסכמים על ההר. בערב האחרון נכריז על תוצאות המבחנים המסכמים ונחגוג את סיום הקורס.
מה לומדים בקורס?


הקורס מחולק לשלושה חלקים: בחלק המעשי מפרקים את הטכניקה של הגולש ומרכיבים מחדש. עוברים על כל השלבים וכל הפעולות שהגוף נדרש לבצע במהלך הגלישה ויוצקים בסיס חזק ונכון. 10 ימים מלאים של גלישה עם מדריך צמוד וקבוצת גולשים ברמה גבוהה יוצרת שיפור משמעותי אצל כל הגולשים בקבוצה.​ בחלק ההדרכתי לומדים כיצד ללמד גולשים ברמת מתחילים עד בינוניים לגלוש, מה הם המרכיבים הנחוצים כדי לבנות הדרכה טובה, כיצד להיות מדריכים מקצועיים ומערכי שיעור מסודרים שנבנו ושופרו ע"י מדריכים עם ניסיון של שנים. בחלק העיוני לומדים ביומכניקה, פיזיולוגיה, פסיכולוגיה של הספורט, עבודה עם ילדים, היסטוריה של הסקי והסנובורד, גרמנית בסיסית במקרה של התקלות ופציעה על המסלול ועוד... ​​
היכן מתקיים הקורס?


הקורס מתקיים באתר הסקי Kaprun - Zell am See ובקרחון Kitzsteinhorn שבאוסטריה. אתר הסקי Zell am See מכיל 77 ק"מ מסלולים שמחוברים באמצעות 27 מעליות. מרחב הגלישה Kaprun-Kitzsteinhorn נע בין הגבהים 1978 ל3029, כאשר מרבית מרחב הגלישה נמצא מעל 2500 מטר, מה שהופך אותו לאחד ממרחבי הגלישה הגדולים ביותר באירופה בחתך גבהים זה. בקרחון 41 ק"מ של מסלולים מתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר, תוך הבטחה ל100% כיסוי שלג כבר מתחילת אוקטובר ועד סוף מאי. הקרחון מכיל 17 מעליות חדשות המאפשרות גלישה בכמעט כל תנאי מזג אוויר. במעליות הכיסא הראשיות והגונדולות חימום למושבים ומגני רוח. בנוסף לכך, השנה נפתח החיבור לאתר הסקי Saalbach Hinterglemm בסקיפס אחד. זאלבך מכיל 270 ק"מ של מסלולים, ונחשב לאחד ממרחבי הגלישה המחוברים הגדולים באוסטריה. קורסי גלישה נערכים בחודשי נובמבר ואפריל בקרחון Kitzsteinhorn כבר שנים, ואנו זוכים לתנאי גלישה מעולים ואפילו יוצאים לאופ-פיסטים במסגרת הקורסים המתקדמים (אפילו באמצע חודש מאי...). עריכת הקורסים בקצוות העונה מאפשרת לנו להוזיל עלויות, להינות ממרחב גלישה לא עמוס, ומספיק זמן עבור התלמידים שלנו להתארגן לקראת עונת החורף במידה והם עוברים את הקורס בהצלחה ומעוניינים לעבוד כמדריכים בתחום.
מי מעביר את הקורס?


את הקורס מעבירים מדריכים מאיגוד מדריכי הסקי והסנובורד האוסטרי. מדריכים בעלי עשרות שנות ניסיון בהדרכה והסמכת מדריכים, בעלי ההסמכה האוסטרית הבכירה ביותר.

בנוסף, לקורס מצטרף מדריך ישראלי בכיר שעבר את הקורס בעצמו.

מטרתו היא לייעץ לכם על כל השאלות שיתעוררו במהלך הקורס ולדאוג לכל מה שצריך.
איזו תעודה מקבלים?


בסיום הקורס לעוברים בהצלחה תוענק תעודת מדריך גלישה רמה 1+2 (Anwarter) מטעם האיגוד האוסטרי למדריכי סקי וסנובורד של וינה, תעודה המוכרת בכל העולם. באמצעות תעודה זו ניתן: - לעבוד בבתי ספר לגלישה באוסטריה, שוויץ, רוסיה, צ'כיה, יפן, ארגנטינה, אוסטרליה, ניו-זילנד. - לעבוד כמדריך בחברות תיירות ישראליות בחגים באיטליה ואוסטריה. - ייתרון לקבלה לעבודה בסקימולטור. - ייתרון לקבלה לעבודה כמלווה בחברות תיירות סקי​. מחזיקי דרכון ישראלי יכולים לעבוד באוסטריה וצ'כיה באמצעות ויזת עבודה-חופשה (Working Holiday Visa) למשך שנה אחת. כדי לעבוד עם חברות תיירות ישראליות כמדריכים בחגים דורשה הצטרפות לאיגוד המדריכים הישראלי. התהליך דורש השתלמות קבלה לאיגוד של 3 ימים על השלג ושבוע סטאז' מסמיך עם מדריך איגוד בכיר. לא נדרשת השלמה עיונית בווינגייט. מעבר הקורס וקבלת התעודה אינה מקנה אישור עבודה או ויזת עבודה כשלעצמה, אלא תעודה מקצועית בלבד. בסיום הקורס אנחנו שומרים על קשר הדוק עם הבוגרים שלנו ועוזרים להם בתהליכים השונים.
מהן דרישות המינימום?


- גיל 17 ומעלה. - יכולת לגלוש בביטחון מסלולים שחורים. - הקורס מתנהל בשפה האנגלית. נדרשת יכולת שיחה באנגלית ברמה מספקת.

Designer

Instagram

Facebook

Pinterest

Twitter

© 2019 by Future of TexTHAI

FAQ

Shipping & Returns

Store Policy

0